Czym myć perukę?

 

Po noszeniu peruki przez jakiś czas, można zauważyć, że zacznie czuć się trochę sucha. Jest to spowodowane tym, że używamy wysokiej jakości włókien syntetycznych, które nie zatrzymują wilgoci w taki sam sposób jak włosy ludzkie. Aby rozwiązać ten problem, wystarczy dodać kilka kropli zwykłej odżywki (na przykład: Dove) i szczotkować go przez perukę z dużym grzebieniem zębów od wewnątrz na zewnątrz. Pozostawić na około 5 – 10 minut, a następnie spłukać perukę, aż cały produkt został zmyty. Wreszcie delikatnie osuszyć ręcznikiem perukę przez blotting z chłonnym ręcznikiem papierowym lub ściereczką i niech powietrze wyschnie pół przeciągnięty przez butelkę na noc. Można również pozwolić peruka wisi naturalnie do wyschnięcia, ale należy pamiętać, że curling może wystąpić jeśli włosy są pozostawione do wyschnięcia całkowicie płasko.

Jeśli nadal czujesz, że Twoja peruka potrzebuje trochę więcej wilgoci, spróbuj użyć naszego nowego „sprayu do peruk” (spray używany w filmie była woda, ale będziemy uwalniać produkt dla sprayów peruka wkrótce!). Korzystanie delikatne pociągnięcia z góry na dół i zawsze czesanie od wewnątrz na zewnątrz, może również pomóc rozplątać wszelkie węzły i splątania. Spray peruka zawiera proteiny, które pomagają odbudować utracone włosy z nadmiernego użytkowania i utrzymuje słońce wybielone peruki patrząc świeże. Nie należy spłukiwać tego produktu, jak również! Następny raz będziesz chciał umyć perukę będzie prawdopodobnie po występie lub co najmniej 1-2 tygodnie.

W oparciu o wiele próśb naszych klientów,pracujemy również nad suchym szamponem dla peruk.

Najlepszy będzie szampon i odżywka do peruk. Peruka może być noszona do 15 dni przed potrzebą kolejnego mycia i konserwacji, jeśli włosy są właściwie pielęgnowane. Sugerujemy, aby przejść do znanej marki (zwykle droższe), jak to będzie zawierać mniej sztucznych barwników i innych produktów, które mogą uszkodzić perukę w czasie. Nasze produkty są selektywne, używamy tylko wysokiej jakości składników, takich jak olej jojoba, wyciąg z eukaliptusa i masło shea itp., mieszane z białek i witamin A / C / E, aby utrzymać perukę w doskonałym stanie, patrząc błyszczące i uczucie miękkości! Lista życzeń: Złote blond zamki? Blond peruki były popularne wśród młodych dziewczyn – zwłaszcza tych, które kochają clubbing – z powoduich jasne i jasne cechy. Jednak wydaje się, że coraz więcej młodych gwiazd wybiera peruki dla ich naturalnego wyglądu – tak jak Beyonce Knowles!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *